ساخت فیلمی عاشقانه از پرفروش ترین اثر جوجو مویز
0

حضور فلیسیتی جونز و شایلین وودلی در فیلم Last Letter From Your Lover قطعی شده است.این فیلم بر اساس پرفروش ترین کتاب جوجو مویز که ۳میلیون نسخه فروخته و به ۳۳زبان دنیا ترجمه شده است ساخته خواهد شد.

کمپانی های استودیوکانال،تیری بیلبورد و بلوپرینت با این پروژه قرارداد بسته اند.عکاسی این پروژه از سه روز دیگر یعنی ۱۴اکتبر آغاز خواهد شد و کمپانی بلوپرینت پیکچر تهیه کننده آن است،فیلیستی جونز و شایلین وودلی نیز از تهیه کنندگان ارشد هستند.استودیوکانال نیز تامین مالی و بودجه فیلم را به عهده دارد که قرار است در کشورهای انگلیس،فرانسه،آلمان،استرالیا و نیوزلند توزیع شود و فروش بین المللی داشته باشد.

این داستان عاشقانه دوروایتی بین لندن و ریویرا فیلمبرداری خواهد شد.دیگر بازیگران فیلم Last Letter From Your Lover عبارتند از: کالوم ترنر،نبهان رضوان،جو الوین و کیوتی گاتوا. کارگردان این فیلم عاشقانه آگوستین فریزل است.

داستان این فیلم رمانتیک ازاین قرار است که الی(با بازی فلیسیتی جونز) یک زن جوان روزنامه نگار در لندن معاصر است که در بایگانی مجموعه ای از نامه های عاشقانه را کشف میکند که درباره یک رابطه به شدت عاشقانه در سال ۱۹۶۰ بین دو فرد ستاره و معروف یعنی جنیفر استیرلینگ(با بازی شایلین وودلی) و آنتونی اوهارو ( با بازی کالوم ترنر) است که خبرنگار جوان تلاش میکند دریابد داستان عشق آنان چگونه به پایان میرسد.

 

 

مذاکره الیزابت موس برای پیوستن به فیلم Next Goal Wins

مقاله قبلی

ساخت دنباله فیلم Murder Mystery در نتفیلیکس

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار