جزئیات،بازی ها و تاریخ انتشار سرویس جدید Apple Arcade
0

در رویداد سپتامبر اپل،آیفون ۱۱ و سرویس اشتراکی Apple Arcade و گیم های آن به مخاطبان معرفی شد،علاوه بر این قیمت و جزئیات جدید این سرویس جدید اپل اعلام شد.اما فقط سه کمپانی که بازی های این سرویس را توسعه میدهند معرفی شدند و حدود یازده بازی نتوانستند روی استیج معرفی شوند.

هنوز مشخص نیست که اپل چگونه بازی های مشخصی را برای معرفی انتخاب کرده و چرا بعضی گیم ها را حذف کرده است.بنظر میرسد این کمپانی بازی هایی را انتخاب کرده که مخاطبان بیشتری داشته است،البته بیشتر وقت این مراسم به معرفی دوربین آیفون ۱۱ پرو گذشت و مسلما وقت کمتری برای بازی های Apple Arcade باقی ماند.

سرویس Apple Arcade این امکان را میدهد که یک خانواده با یک اشتراک گیم های در نظر گرفته شده را دانلود و بازی کنند،همچنین ۱۰۰ بازی اختصاصی تر از هر سرویس دیگر و یک تب اختصاصی Arcade همراه با بازی های جدید،ماهانه به این سرویس اضافه میشود،این قابلیت تحت عنوان Family Plan ماهانه ۵دلار هزینه دارد.قیمت سرویس Apple Arcade ماهانه ۴.۹۹ دلار است و یک دوره یک ماهه آزمایشی رایگان نیز خواهد داشت و در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

کمپانی های کونامی،کپکام و آناپورنا با اپل برای توسعه گیم ها همکاری میکنند.کونامی بازی Frogger را همراه با یک بازی جدید که توسط Q-games ساخته شده را بازگرداند.Frogger برای ازبین بردن موانع از بمب استفاده میکند و میتوان به Super Frogger نیز تبدیل شد.کپکام بازی Shinsekai Into The Depth که یک بازی اکتشافی در اعماق آب ها است را ارائه کرده،آناپورنا نیز بازی Sayonara Wild Hearts را برای این سرویس Apple Arcade ساخته است.

لیست زیر یازده بازی است که در مراسم معرفی نشدند اما در Apple Arcade قابل دسترس هستند:

 • Ballistic Baseball

یک بازی بیسبال اکشن از کمپانی Gameloft که یک مسابقه چند نفره زنده و مهیج است.

 • ChuChu Rocket! Universe

ChuChu که از سیارات عجیب و شگفت انگیز به زمین آمده با صدها پازل ذهن شما را باز و خلاق میکند،این بازی از کمپانی Sega است.

 • Exit the Gungeon

بازیکنان باید از سیاهچاله های ترسناک و موانع و موجودات خطرناکی که در سر راهشان است فرار کنند.

 • Pack-Man Party Royale

این بازی از کمپانی جدید Bandai Namco است و دارای حالت نبرد چهار نفره است و آخرین Pack-Man که موانع را بگذراند برنده است.

 • Rayman Mini

Rayman سایز حشرات را کوچک میکند و بازیکنان باید از حشرات،قارچ ها و گیاهان استفاده کنند تا بتوانند هرچه سریعتر بدوند و امتیازات بیشتری کسب کنند،این بازی از کمپانی Ubisoft عرضه شده است.

 • Shantae and the Seven Sirens

این بازی از کمپانی WayForward است و بازیکنان در شهر غرق میشوند و در یک ماجراجویی هیجان انگیز میجنگند.

 • Skate City

یک بازی اسکیت خیابانی از کمپانی Snowman دارای قابلیت کنترل های چند لمسی،خیابان های شهر را به زمین بازی تبدیل میکند.

 • Steven Universe: Unleash the Light

بازیکنان شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب میکنند و الماس هایی که در مهمانی وجود دارند را باید پیدا کنند،بااین کار قابلیت های جدیدی برایشان باز میشود و لباس های بهتری را نیز میتوانند برای خود انتخاب کنند.

 • Super Impossible Road

یک بازی مسابقه ای و سرعتی از کمپانی Rouge Games که بازیکنان باید با استفاده از آرایش مو،پیچ و تاب هایی زیبا و خلاقانه ای را در مو ایجاد کنند.

 • The Enchanted World

این بازی از کمپانی Noodlecakeاست و بازیکنان باید به یک پری جوان کمک کنند تا دنیای جادویی که توسط نیروهای تاریک از هم پاشیده است را نجات دهند.

 • Various Daylife

این بازی از یک برند جدید به نام Square Enix است و بازیکنان در سال ۲۱۱ باید قاره ای که جدید کشف شده است را کاووش کنند تا بتوانند شهر Erebia را پیدا کنند.

 

 

همکاری تام هلند و دوین جانسون در فیلم Uncharted

مقاله قبلی

حضور روزانا آرکوئت در فیلم درام Chicago 1919

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در Mobile Game