بهترین بازی هایی که در سپتامبر2019 منتشر خواهد شد
0

در این پست میخواهیم تعدادی از بهترین بازی هایی که قرار است در ماه سپتامبر در کنسول های PS4،Xbox One،Switch و PC منتشر شوند را معرفی کنیم که طیف گسترده ای از سلیقه های مختلف را دربر میگیرد.این ماه پر از شمشیر و اسلحه و توپ بسکتبال است!

  • NBA 2K20

تاریخ انتشار: ۶سپتامبر

قابل دسترس در: PS4،Xbox One،PC،Switch

بهترین بازی هایی که در سپتامبر2019 منتشر خواهد شد

بازی بسکتبال ۲K امسال حالتهای مختلفی از جمله My career/My GM/My League/My Team را دارد.اما بزرگترین قابلیتی که به آن اضافه شده است امکان بازی در تمام دوازده تیم WNBA است.اگر به استراحت از زمین بسکتبال احتیاج دارید،روش های زیادی برای صرف وقت و پول طراحی شده است مانند جعبه های بازی و ماشین های قمار.

  • Gear 5

تاریخ انتشار: ۱۰سپتامبر

قابل دسترس در: Xbox One،PC

بهترین بازی هایی که در سپتامبر2019 منتشر خواهد شد

بازی Gear5 بر روی کیت دیاز تمرکز دارد که بیشتر درباره تاریخ خانواده خود یاد میگیرد و ریشه های ملخ را کشف میکند.این بازی گزینه های کمپین استاندارد و چند نفره را ارئه میدهد اما این بار تغییرات زیادی در حالت های دیگر بازی ایجاد شده است.برای مثال حالت Horde به هر شخصیت توانایی های خاص و حملات نهایی میدهد حتی یک جفت شخصیت از Halo وجود دارد.در حالت جدید Escape شخصیت ها دارای قدرت ویژه ای میشوند،همچنین یک تجربه سه نفره مشترک را تجربه میکندد که در آن باید جعبه ها و مخزن ملخ ها را نابود کنید.

  • Borderlands 3

تاریخ انتشار: ۱۳سپتامبر

قابل دسترس در: PS4،Xbox One،PC

بهترین بازی هایی که در سپتامبر2019 منتشر خواهد شد

بازی Borderlands3 ذر این سری شخصیت های جدیدی از جمله Amara the Siren/Moze the Gunner/Zane the Operative و FL4K the Beastmaster را اضافه کرده است که شکارچیان متفاوتی برای ماجراجویی های شما هستند.برای اولین بار میتوانید به سیارات دیگر سفر کنید و باید انتظارش را داشته باشید هنگام مبارزه با دوقلوهای شرور Calypso،تعدادی اسلحه نیز پیدا میکنید.

  • The Legend of Zelda: Link’s Awakening

تاریخ انتشار: ۲۰سپتامبر

قابل دسترس در: Switch

بهترین بازی هایی که در سپتامبر2019 منتشر خواهد شد

این بازی نسخه بازسازی شده Link’s Awakening on the Game Boy است.در حالی که بازی همان داستان قبلی و سیاهچاله هایی در سراسر جزیره کوهولینت را ارائه میدهد اما موارد جدیدی هم دیده میشود از جمله یک سبک هنری کاملا تازه،موسیقی متن جدید و حتی ویرایشگر سیاهچاله ویژه،با ضربه بر روی یک Amiibo میتوانید تعداد زیادی از مینی بازی ها و اتاقهای اضافی برای سازنده ساهچاله باز کنید.

علاوه بر بازی های ذکر شده فردا یعنی ۳سپتامبر بازی های Catherine: Full Body و Final Fantasy VIII Remastered منتشر خواهند شد.

شایلین وودلی به رابرت دنیرو در فیلم After Exile پیوست

مقاله قبلی

اعلام تاریخ انتشار بازی Call of Duty:Modern Warefare و جزئیات آن

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در اخبار